Serwis komputerowy, komputery, kasy fiskalne - Krosno, Podkarpackie
tradycja i nowoczesność
Cennik Symfonii
Faktura i Kasa Start
Handel Start
Mała Księgowość Start
Finanse i Księgowość Symfonia
Analizy Finansowe Symfonia
Środki Trwałe Symfonia
Kadry i Płace Symfonia
Płace Symfonia
Handel Symfonia
Faktura Symfonia
Mała Księgowość Symfonia
e-Deklaracje
Finanse i Księgowość Forte
Planowanie Płynności Finansowej Forte
Rozliczenia Międzyokresowe Kosztów Forte
Kasa Forte
Środki Trwałe Forte
Windykacja
Obieg Dokumentów Forte
e-Deklaracje
Rozliczenia Pracownicze
Delegacje Krajowe
Zaliczki Pracownicze
Kontroling Forte
Budżetowanie
Analizy Finansowe
Handel Forte
Nieobecności
Karty Pracy
Ocena Pracownicza
Rekrutacja
Szkolenia
Struktura Organizacji
Zamówienia Wewnętrzne
Telefonia
Ewidencja Pojazdów
Help Desk IT
Majątek Trwały
Majątek IT
Handel Forte

Handel Forte
Moduł Handel umożliwia kompleksową obsługę obrotu towarowego. Elementami procesu są m.in. zakupy, gospodarka magazynowa, fakturowanie. Na każdym etapie procesu, począwszy od zamówienia obcego do wydania - system wyposażony jest w zestaw różnorodnych raportów i analiz wspomagających podejmowanie decyzji przez użytkownika.

Sprawne mechanizmy i automatyzacja standardowych czynności pozwalają szybko przejść przez wszystkie etapy związane z obsługą sprzedaży: rejestrację zamówienia, rezerwację, kompletację zamówienia, wydanie towaru, wystawienie faktury, przyjęcie zapłaty, rozliczenie transakcji oraz ewentualnie wygenerowanie zamówienia własnego.

Program Handel Forte jest elastyczny i łatwo adaptowalny przez różne profile działalności przedsiębiorstwa.

Moduł wspiera realizację przyjętej przez przedsiębiorstwo strategii w obszarze sprzedaży. System cenników i rabatów ułatwia prowadzenie elastycznej polityki cenowej. Moduł pozwala również realizować proces wytwarzania produktów w oparciu o zlecenie produkcyjne i receptury. Obsługa procesu produkcyjnego jest elastyczna oraz umożliwia zabezpieczenie ciągłości produkcji i kontrolę stanów materiałowych. W obszarze zaopatrzenia zapewnia kompleksową obsługę zakupów, wspomaga planowanie i kontrolę. Wspiera dział zakupów bądź logistyki na poziomie operacyjnym m.in. dzięki automatycznym mechanizmom tworzenia zapotrzebowania własnego na podstawie zamówień obcych. Obsługuje także transakcje w walutach obcych, na rynkach Unii Europejskiej i pozaunijnych.
Automatyzuje proces obsługi transakcji wewnątrzunijnych generując dokumenty nabycia i dostawy towarów. Program ułatwia obsługę dokumentów eksportowych i importowych, uwzględniając dodatkowe koszty nabycia, cła, akcyzy. Pozwala dodatkowo na tworzenie różnych wersji językowych dokumentów. Moduł generuje deklaracje Intrastat oraz wspiera rozliczenia podatku VAT. W obszarze rozrachunków rozwiązanie wyposażone jest w grupę funkcji wspomagających ich obsługę. Zestaw czytelnych raportów pozwala na bieżąco kontrolować poziom zaległości płatniczych z podziałem na dział, pracownika czy kontrahenta. System może również współpracować z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak drukarki fiskalne czy czytniki danych*. 
Program współpracuje z:
Forte Finanse i Księgowość w zakresie księgowania dokumentów (zakupu, magazynowych, sprzedaży, rozliczeń kasowych) oraz informacji o stanie rozrachunków.

* Urządzenia fiskalne i czytniki danych nie są częścią oferty Systemu Zarządzania Forte ani oferty handlowej firmy Sage sp. z o.o. i wymagają odrębnego zakupu.


Moduł Handel umożliwia:

  • efektywne zarządzanie polityką sprzedaży
  • automatyzację procesu sprzedaży i zakupów
  • kompleksową obsługę czynności związanych z obrotem towarowym
  • redukcję pracochłonności poszczególnych operacji
  • minimalizację kosztów zarządzania gospodarką towarową
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji obrotu oraz raportów i analiz pomocnych w procesie podejmowania decyzji
  • obsługę transakcji na rynkach zagranicznych
  • monitorowanie stanu rozrachunków z kontrahentami


Rozszerzenie standardowych funkcjonalności


Załączniki do towarów

Umożliwia dopisywanie do towaru dodatkowych informacji (np. instrukcji obsługi) w wersji elektronicznej, w dowolnym formacie. Ułatwia dostęp do informacji powiązanych z danym towarem, dzięki czemu pozawala zaoszczędzić czas.

Zestawienie możliwości wytworzenia produktów

Wspiera działania analityczne umożliwiające obliczenie ilości produktów finalnych, możliwych do wytworzenia z półproduktów dostępnych w magazynie. Optymalizuje proces produkcji i badanie stanu magazynu.

Cechowanie dokumentów sprzedaży i zakupowych

Pozwala na oznaczenie dokumentów sprzedaży lub zakupu dodatkowymi cechami, co znacząco przyspiesza pracę podczas wyszukiwania informacji oraz jej przetwarzania według zdefiniowanych kryteriów. Pozwala na wyszukiwanie odpowiednich dokumentów zakupu lub sprzedaży według danej cechy. Istnieje możliwość rozbudowania aplikacji o inne typy dokumentów oraz o cechowanie poszczególnych pozycji dokumentów.

 
StartO nasKasy FiskalneSystemy POSSerwisComarch CDNSYMFONIAWAPRO InsERT SKLEPSeminarium