Serwis komputerowy, komputery, kasy fiskalne - Krosno, Podkarpackie
tradycja i nowoczesność
Comarch OPT!MA
Comarch KLASYKA
Comarch CDN XL
Comarch CDN

Podstawowym elementem naszej ofert jest oprogramowanie wspomagające zarządzanie produkowane przez firmę Comarch.
Systemy Comarch to zintegrowanie rozwiązania przeznaczone dla jednoosobowej działalności gospodarczej, małych i średnich firm oraz korporacji zatrudniających setki czy nawet tysiące pracowników.

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa czy specyfiki branży w jakiej działa bogata funkcjonalność oferowanego oprogramowania sprawia, że jest ono narzędziem pomagającym zwiększyć efektywność funkcjonowania firmy.
Systemy klasy ERP: Comarch Altum i Comarch CDN XL to rozwiązania dla wymagających użytkowników. 
Elastyczna platforma ERP jaką jest system Comarch Altum obsługuje kluczowe procesy biznesowe w firmie oraz pozwala na łatwe dostosowanie platformy do rosnących wymagań rozwijającego się przedsiębiorstwa. 
Comarch CDN XL nie bez powodu jest najlepiej sprzedającym się systemem ERP w Polsce. Bogata funkcjonalność w połączeniu z możliwościami parametryzacji i rozbudowy o zewnętrzne aplikacje sprawia, że dla blisko 3000 firm Comarch CDN XL jest narzędziem wspomagającym codzienną pracę. 
Comarch OPT!MA oraz dostępna w modelu SaaS iOPT!MA to oprogramowanie do obsługi mikro i małych firm. To nowoczesny program o modułowej budowie dzięki czemu klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. 
Comarch Klasyka to … Klasyka oprogramowania wspomagającego pracę firmy. Oprogramowanie obecne na Polskim rynku już od kilkunastu lat nadal znajduje nabywców.


 
StartO nasKasy FiskalneSystemy POSSerwisComarch CDNSYMFONIAWAPRO InsERT SKLEPSeminarium