Serwis komputerowy, komputery, kasy fiskalne - Krosno, Podkarpackie
tradycja i nowoczesność
IBM Anyplace Kiosk
IBM SurePOS 300
IBM SurePOS 500
SurePOS 700
NOVITUS POS - Zestawienie
Usługi
IBM Anyplace Kiosk

Anyplace Kiosk to multimedialny punkt informacyjny, w którym klienci mają ciągły dostęp do informacji, specjalnej obsługi i możliwości dokonywania transakcji podczas zakupów, podróży czy wieczornego spaceru.

Razem z rozwiązaniem IBM Anyplace Kiosk można dostarczyć bogatą, interakcyjną i dostosowaną ofertę dla klienta praktycznie w dowolnym miejscu.
Te kioski łączą w sobie niezawodną moc obliczeniową, najnowocześniejszą technologię dotykową – podczerwień oraz dodatkowe urządzenia peryferyjne zintegrowane w zgrabnej, kompaktowej obudowie łatwej do montażu w dowolnym miejscu.

Anyplace Kiosk to rodzina interaktywnych, wydajnych i niezawodnych produktów, które zrewolucjonizują obsługę w Twojej firmie. Nowoczesny, dostępny w 3 rozmiarach monitor dotykowy oparty o technologię podczerwieni, zintegrowane urządzenia peryferyjne i głośniki stereo to zwiększona funkcjonalność i możliwość maksymalnego wykorzystania w praktycznie każdym miejscu i zastosowaniu. Specjalnie zaprojektowane komponenty, łatwość serwisowania oraz dodatkowo wzmocniona obudowa chroni inwestycję i wydłuża cykl życiowy urządzeń z rodziny Anyplace Kiosk do ponad 7 lat.

Monitory z nowoczesną technologią dotykową opartą o podczerwień dostępne w 3 rozmiarach: 15, 17 i 19 cala. Odznaczają sie niespotykaną w innych rozwiązaniach dotykowych precyzją a do tego nie wymagają dodatkowej kalibracji. Dzięki temu można szybko i łatwo wykorzystać Anyplace Kiosk jako rozwiązanie reklamowe lub informacyjne.

Anyplace Kiosk zawiera czytnik kart magnetycznych (MSR), czytnik kodów kreskowych (liniowy lub wielokierunkowy), czujnik obecności, głośniki stereo. Dzięki temu jest to gotowe rozwiązanie, które może służyć jako kiosk multimedialny bądź urządzenie do zastosowań typu „check-in”.

Każde urządzenie z rodziny IBM Retail Store Solutions przechodzi bardzo rygorystyczne testy wytrzymałościowe w ciężkich warunkach, które mają na celu potwierdzenie ich odporności na wstrząsy, wyładowania elektrostatyczne, niskie temperatury, dużą wilgotność i pracę w warunkach dużego zapylenia. Pozytywne przejście tych testów daje pewność, że urządzenia takie jak Anyplace Kiosk będą działać sprawnie i bezawaryjnie w podobnych warunkach przynajmniej 7 lat lub dłużej.
Dodatkowo projekt obudowy pozwala na szybki i sprawny dostęp do komponentów wewnętrznych w celu wymiany bądź modernizacji.

Anyplace Kiosk jest otwartą platformą, która współpracuje z większością obecnie stosowanych systemów operacyjnych: Microsoft® Windows® 2000/XP/WEPOS, Linux, IRES, a zastosowanie nowych, 2-rdzeniowych procesorów mobilnych AMD® Turion™ zwiększa wydajność i pozwala uruchomić nawet najbardziej wymagające aplikacje multimedialne.

 
 
Samoobsługowy IBM Anyplace Kiosk jest multimedialnym narzędziem do kontaktu z Klientem. Jest to mniejsza oraz tańsza alternatywa IBM SCO, ale dająca możliwość realizowania wielu aktywności związanych z marketingiem czy systemem lojalnościowym. IBM Anyplace Kiosk pozwala stworzyć również samoobsługowe stanowisko sprzedaży. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu obsługa Klienta w sklepach typu convenience, na stacjach benzynowych, odprawa na lotniskach czy check-in w hotelu może być efektywniejsza. Poprzez rozwiązanie IBM Anyplace Kiosk można dostarczyć bogatą, interaktywną i dostosowaną ofertę dla Klienta praktycznie w dowolnym miejscu. Kiosk jest doskonałym narzędziem promocji sprzedawanych produktów poprzez możliwość zapoznania się z jego głównymi cechami, funkcjonalnością, wyglądem. 

Przyjazny interfejs prowadzi użytkownika poprzez kolejne kroki np. sprzedaży za pomocą informacji wyświetlanych na monitorze oraz komunikatów głosowych.

 
StartO nasKasy FiskalneSystemy POSSerwisComarch CDNSYMFONIAWAPRO InsERT SKLEPSeminarium